Hakkımızda

CEY Savunma,  savunma ve simülasyon sektöründe geniş bilgi ve tecrübe sahibi mühendislerin bir araya gelmesiyle kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir. Personelin sektör tecrübe ortalaması 15 yılın üstündedir.

Şirketimizin ana çalışma alanı ileri ve kapsamlı simülasyon teknolojileri olup, hedeflediğimiz öncelikli sektör savunma sanayiidir. CEY Savunma, geliştirdiği yenilikçi sistemler ve özgün uygulamalar ile ileri simülasyon teknolojileri alanında Türkiye’nin öncü ve lider firması olmayı; aynı şekilde dünyada da bu alanda iyi bilinen bir marka olmayı hedeflemektedir.

Sahip olduğumuz değerler, imkân ve kabiliyetlerle müşterilerimize yaratıcı, yenilikçi ve fark yaratan çözümler sunmaya odaklandık. Müşteri ihtiyaçlarını üstün kalitede, zamanında, bütçesinde ve maliyet etkin çözümlerle karşılamak önceliğimizdir. Bunların yanında müşteri beklentilerini, yüksek teknolojileri doğru kullanan ve dünyadaki benzerleriyle yarışan, güçlü mühendislik ürünleri ile desteklemek hedeflerimiz arasındadır. Simülasyona ilâve olarak yine savunma sanayine yönelik ortam modelleme, senaryo geliştirme ve oynatımı, veri füzyonu, komuta kontrol, insan makine etkileşimi gibi alanlarda Ar-Ge faaliyetlerimiz devam etmektedir.

CEYLAN Grup, 1956 yılından beri inşaat, turizm, enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Türkiye’nin önemli şirket gruplarından birisidir. CEY Yatırım A.Ş. ise CEYLAN Grup çatısı altında 2003 yılında oluşturulmuş, mühendislik ve yönetim alanında deneyimli kadrosu, modern makine parkı ve yenilikçi iş anlayışıyla dünya kalitesinde başarılı anahtar teslim çözümler üreten bir şirkettir. CEY Savunma ve Simülasyon Sistemleri; CEY Yatırım A.Ş. çatısı altındaki şirketlerden birisidir. Şirketin hisselerinin çoğunluğu bu gruba ait olup, tecrübeli mühendislerden oluşan şirket kurucu ortakları da şirket hisselerine sahiptir.